BMI_Top_012

System Bezpieczny Mur Icopal

System Bezpieczny Mur Icopal to kompleksowy system do osuszania zawilgoconych murów oraz do skutecznej ochrony murów przed zawilgoceniem. System Bezpieczny Mur Icopal powstał w wyniku połączenia sił, wiedzy i doświadczenia ekspertów z zakresu osuszania wilgotnych murów oraz ekspertów z zakresu hydroizolacji podziemnych części budynków. W skład systemu Bezpieczny Mur Icopal wchodzą:Współpraca dwóch ekspertów: ICOPAL i Safeguard Europe


ICOPAL - 130 lat doświadczeń w dziedzinie hydroizolacji dachów i części podziemnych budynków

Safeguard Europe Ltd. - 25 lat doświadczeń w hydroizolacji
Safeguard Europe Ltd. z siedzibą w Wielkiej Brytanii została założona w 1983 roku z misją produkcji specjalistycznych produktów do renowacji istniejących budynków. Dzięki zdobytemu doświadczeniu rynkowemu i prowadzeniu stałych badań laboratoryjnych w niedługim czasie oferta firmy została rozszerzona o kilka nowych produktów, a firma wyspecjalizowała się w dostarczaniu pełnej gamy produktów ochrony i zabezpieczenia murów oraz rozwiązań hydroizolacyjnych w budownictwie.

Aktualnie po przeszło 25 latach swojej działalności rynkowej firma Safeguard Europe Ltd. jest czołowym producentem, liderem na rynku Wielkiej Brytanii i największym dostawcą opatentowanego kremu do zabezpieczania wilgotnych murów przed podciąganiem kapilarnym o nazwie DRYZONE®.

1 2 3

David Lambert
Właściciel firmy Safeguard

Laboratorium firmy Safeguard

Dr Eric Rirsch
Główny Technolog firmy Safeguard

  MTP - Zloty Medal

  BMI Icopal Sp. z o.o.
  Laureat
  Wielkiego Złotego Medalu
  Międzynarodowych Targów Poznańskich
  i tytułu "Najlepszy z Najlepszych"
  za produkcję osiągającą światowe standardy


  15 lat gwarancji


  Europejska Aprobata Techniczna (BBA)


  Certyfikat Wagener Bauartikel GmbH (WTA)


  Certyfikat węgierski EMI
  Bez Chloru, bez substancji rakotwórczych i mutagennych


  MFPA


  OFI


  WTCB


  Safeguard


  Korzystając ze strony Użytkownik wyraża zgodę na używanie cookies zgodnie z bieżącymi ustawieniami przeglądarki. Dowiedz się więcej.
  Top03__BG